دسته بندی :  دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه در اصفهان

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه 

از مهمترین اقدامات قبل از تاسیس مغازه و فروشگاه در اصفهان توجه به دکوراسیون داخلی و طراحی منحصر به فرد آن است. فروشگاه با طراحی اصولی قطعا افراد بیشتری را جذب خواهد کرد و در نهایت فروش و سود بیشتری حاصل خواهد شد.

دکوراسیون اصولی دسترسی افراد را به محصولات داخل فروشگاه راحت‌تر می‌کند. زیبایی ظاهری، فضای دلچسب، رنگ‌های جذاب و تهویه‌ی مناسب همگی باعث سرخوشی افراد شده و حتی آن‌ها را ترغیب به خرید کرده و در نهایت رونق فروشگاه حاصل می‌شود.

بنابراین سرمایه گزاری برای اجرای دکوراسیون داخلی فروشگاه در جهت سود آوری بیشتر است. البته با توجه به محصولی که قرار است در فروشگاه عرضه شود، بودجه و سلیقه‌ی شما و البته نکته‌ی مهم دیگر سلیقه‌ی مردم منطقه و شهر بسیار در شیوه‌ی طراحی تاثیر گزار است. در ادامه به برخی از نکات طراحی دکوراسیون داخلی مغازه در اصفهان می‌پردازیم.

دکور نهایی اجرا شده توسط شرکت برج سپاهان در اصفهان

اصول مهم در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه

سقف مغازه

اکثر افرادی که مغازه دار هستند مستاصل می‌شوند که چه سبک سقف کاذب مناسب مغازه است؟ یا اینکه از سقف موجود راضی نبوده و درخواست بازسازی دارند. حتی افرادی که مغازه ای را اجاره کرده اند و در شرف راه اندازی کسب کار خود هستند اما از ظاهر مغازه راضی نبوده و به دنبال ایجاد تغییرات مثبت هستند. شرکت بازسازی و پیمانکاری برج سپاهان در اصفهان در زمینه نصب و یا بازسازی سقف کاذب بهترین خدمات را به مشتریان ارایه می‌دهد.

در ابتدا این نکته را متذکر شویم که تفاوتی نمی‌کند مغازه یا فروشگاه شما بزرگ است یا کوچک، در اصفهان است یا شهرستان‌های اطراف اصفهان، تیم تخصصی طراحی دکوراسیون برج سپاهان در اصفهان می‌تواند انواع سقف کاذب طراحی و اجرا کند.

درمورد بحث زیبایی سقف مغازه چند مورد وجود دارد که باعث می‌شود ایجاد سقف کاذب ضروری باشد. اول اینکه سقف کاذب کل تاسیسات، سیم‌ها و تمام بی نظمی‌های سقف را می‌پوشاند و با هزینه‌ی کمی سقف زیبا و شکیل می‌شود. مورد دوم اینکه سقف کاذب روی سقف اصلی نصب می‌شود و اگر سقف مغازه زیاد بلند باشد کمی ارتفاع کم شده و فضا بهتر می‌شود.

در ادامه با انواع سقف کاذب که برای مغازه کاربرد دارد آشنا می‌شویم.

قبل از بازسازی سقف

بعد از بازسازی سقف و در حال دکور شدن دیوارها

سقف پی وی سی

پنل‌های پی وی سی از مناطق اقلیمی سرد تا گرم قابلیت اجرا دارد. تقریبا یکی از کم هزینه‌ترین سبک‌های سقف کاذب برای مغازه می‌باشد.

با مراجعه به لینک زیر بیشتر با این سبک سقف کاذب آشنا می‌شوید.

سقف کاذب پی وی سی

سقف کاذب کشسان

اگر از لحاظ بودجه مشکلی نداشته باشید این سبک سقف کاذب برای شما خصوصا اگر سخت پسند باشید بسیار ایده آل است زیرا هزاران طرح و مدل دارد و در رنگ‌های مختلف قابلیت اجرا داشته و حتی شما می‌توانید لوگو یا اسم مغازه‌ی خود را روی این سبک از سقف چاپ کنید.

با مراجعه به لینک زیر می‌توانید با این سبک از سقف کاذب بیشتر آشنا شوید.

سقف کاذب کشسان

سقف کاذب آسمان مجازی

این سبک بسیار جذاب است و البته بستکی مستقیم با کاربری مغازه هم دارد. اینکه شما قرار است چه محصول یا خدماتی در مغازه ارایه دهید در انتخاب نوع دکوراسیون نقش مهمی دارد. آسمان مجازی گزینه شیک، زیبا و زنده ای برای دکور کردن سقف آرایشگاه یا هرنوع خدمات زیبایی می‌باشد.

سقف کاذب کناف

از اولین سبک‌های سقف کاذب که هنوزم هم طرفداران خاص خود را دارد.

سقف کاذب تایل 60*60

یکی دیگر از سقف‌های کاذب ارزان که قابلیت اجرا در اکثر مغازه‌ها را دارد.

برای آشنایی با این سبک به لینک زیر مراجعه کتید.

سقف کاذب تایل

به طور کلی این نکته را توجه داشته باشید که امروزه دکوراسیون مغازه میتواند اولین نکته‌ی جذاب برای جذب افراد به داخل مغازه باشد. حتی برخی افراد برای دیدن مغازه و لذت بردن از فضا ورود میکنند. همین حضورو حال خوب باعث می‌شود افراد ترغیب به خرید شوند پس هرگز برای دکوراسیون مغازه کم کاری نکنید. زیرا این هزینه، مثل سرمایه گزاری سودمند است.

دکور دیوارهای مغازه

قبل از اینکه راجع به دکوراسیون دیوارهای مغازه صحبت کنیم به شما پیشنهاد میکنم که با مراجعه به لینک‌های زیر با انواع پوشش‌های دکوراتیو برای دیوارهای ساختمان و مغازه آشنا شوید.

انواع دیوار پوش

نوع کاربری مغازه ارتباط مستقیم با طراحی و انتخاب پوشش دیوارها دارد.

مثلا برای طراحی دیوارهای یک کافه به سبک سنتی استفاده از گره چینی برای سقف و یا دکور دیوارها بسیار زیباست. در اصفهان شما کافه‌های زیادی دیده اید که از سبک‌های سنتی برای دکوربهره می‌برند. خصوصا کافه‌های اطراف میدان امام اصفهان که اتفاقا فضای بسیار جذاب و دلنوازی دارند. نه تنها کافه بلکه اکثر مغازه‌ها در این قسمت از شهر اصفهان دکور سنتی دارند. در مطلب گره چینی سنتی کامل درمورد این سبک کار صحبت کردیم. روی لینک زیر کلیک کنید.

گره چینی سنتی

در کافه‌های مدرن یا فست فودها استفاده از ترکیب رنگ‌های جذاب برای دکور دیوارها با استفاده از کاغذ دیواری یا پوستر فوق العاده جذاب است. حتما شما بار‌ها شنیده اید که افراد به دلیل خسته کننده بودن دکور یک کافه، رستوران یا فست فود دیگر به آنجا مراجعه نکرده اند. پس دکور دیوار با رنگ و متریال مناسب بسیار مهم است. مشورت کردن با طراحان متخصص دکوراسیون داخلی قطعا مفید خواهد بود. شرکت برج سپاهان با داشتن گروه قوی از طراحان داخلی دکوراسیون، می‌تواند در سطح اصفهان و شهرستان‌های اطراف اصفهان به شما برای داشتن بهترین دکوراسیون داخلی کمک کند.

برای دکور دیوارهای آرایشگاه زنانه یا مردانه استفاده از آینه‌های دکوراتیو برای یکی از دیوارها بسیار جذاب است. با مراجعه به لینک زیر می‌توانید با این نوع از پوشش دیوار آشنا شوید.

آینه‌های دکوراتیو

استفاده از آینه‌های دکوراتیو برای دکور دیوارها

طراحی ورودی مغازه در اصفهان

اولین محلی که دیده می‌شود و مشتری برای رسیدن به مغازه باید در آن قدم بگزارد، ورودی مغازه است. پس اهمیت این بخش از مغازه کمتر از قسمت‌های دیگر نیست. نورپردازی خاص، استفاده از رنگ‌های جذاب و یا بهره بردن از زیبایی گل و گیاه میتواند ورودی جذابی برای مغازه بسازد.


قبل از بازسازی ورودی مغازه 

بعد از بازسازی و جذاب شدن ورودی با نورپردازی مناسب

طراحی مناسب ویترین مغازه

یکی از بخش‌های مغازه که برای طراحی آن باید سلیقه‌ی عمومی مردم را در نظر بگیرید نه سلیقه‌ی صاحب مغازه، طراحی ویترین است. ویترین مغازه درواقع نمایش دهنده‌ی محصولی است که شما عرضه می‌کنید پس بسیار مهم است که چگونه طراحی شود. مردم با دیدن اجناس داخل ویترین مغازه ترغیب می‌شوند که به داخل مغازه آمده و خرید کنند. 

جمع بندی

تقریبا در کل این مطلب به این موضوع اشاره کردیم که هزینه کردن برای مغازه زمانی که میخواهید به صورت حرفه ای و کارامد در آن مشغول کار شوید، نه تنها بیهوده نیست بلکه یک سرمایه گزاری کاملا واجب، مفید و بلند مدت است. طراحی مغازه از طراحی ورودی و نمای بیورنی مغازه، طراحی ویترین و دکوراسیون داخلی مغازه نیاز به تخصص و مشورت با حرفه ای این حوزه دارد. با در نظر گرفتن این نکته که هر مغازه با توجه به نوع کاربری طراحی متفاوتی نیاز دارد. شرکت طراحی دکوراسیون داخلی برج سپاهان در اصفهان و شهرستان‌های اطراف اصفهان با هزینه مناسب و زمان بهینه بهترین کیفیت در زمینه دکوراسیون را ارایه می‌دهد.

 


نظرات شما

    افزودن نظر شما

    مطالب مرتبط